Šteniatka

    V našej chovateľkej stanici sa snažíme odchovať štandardné, zdravé a povahovo vyrovnané jedince s preukazom o pôvode (PP).  Každý vrh starostlivo plánujeme a vyberáme čo najlepšie povahové ako aj exteriérové spojenie. Tak isto kladieme veľký dôraz na zdravie rodičov.     

    Šteniatka v našej chovateľskej stanici sú odchované s najväčšou láskou a 24 hodinovou opaterou. Každé je pre nás výnimočné a veľmi dôležité. Je členom našej rodiny, Šteniatka od nás odchádzajú zásadne po 9 týždni života resp. týždeň po druhom očkovaní. Do nových domovov odchádzajú socializované, zvyknuté na ľudí, deti aj iné psy.

    Budeme veľmi radi ak sa rozhodnete pre šteniatko z našej chovateľskej stanice. V prípade záujmu o šteniatko z našej nás neváhajte kontaktovať vyplnením dotazníka v sekcii Mám záujem o šteniatko . Prosím nezabudnite na pár slov o sebe, prostredí v akom bude psík žiť, ako aj niečo v krátkosti o Vašich plánoch do budúcnosti. Odnesiete si od nás člena našej rodiny, naše „dieťa“ preto je pre nás veľmi dôležitý stáli kontakt s novým majiteľom.

    Pri kúpe šteniatka je si od nás okrem šteniatka odnesiete aj kúpnu zmluvu, pet pas, rodokmeň a štartovací balíček so základnou výbavičkou pre šteniatko. Samozrejmosťou je doživotný chovateľský servis.

    Jednotná cena šteniatka sa nedá určiť. Vždy závisí od konkrétneho vrhu a šteniatka. Približná cena šteniatka je 1000€

 

Naše šteniatka

Vrh A

Vrh B

Vrh C

Vrh D