In Memoriam

 

Artemis Bellissima Cane /Piškótka/

* 26.9.2013

+ 29.9.2017

Moja milovaná Pipi. Čo k nej povedať? Existuje asi len jedno slovo ktoré ju charakterizovalo. Dokonalosť. Znamenala pre mňa veľmi veľa no mala jednu chybu, odišla veľmi skoro. Piškótka mala na háku vystavy. Nebavilo ju to a nepáčilo sa jej tam. Bola junioršampónka Srbska a Rumunska. Bola matkou vrhov D a E. Navždy budeš so mnou moje milované dievčatko.

 

 

 

Xena Nebrasca Edda /Mimi/

* 12.11.2011 

+4.6.2018 

Mimi bola naša prvá čivavka. Veľa na naučila a veľa mi dala. Bola to naša večná dáma. Bola sebavedomá milovala ľudí psíkov a všetko okolo seba. Z vystav si odnášala iba úspechy. Bola Interšampiónka, Grandšampióna, šampiónka Slovenska, Rumunska a Srbska. Bola matkou vrhov A, B, C a F. Nikdy nezabudneme. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dila Bellissima Cane

 

* 31.10.2015

 

+ 9.3.2019 

 

Prišla o život od kolesami auta. Pojašená, bláznivá Dila s veľmi svojskou povahou. Možno práve to sa jej stalo osudným. Myslím že bola asi mačka v tele psa. V živote si robila len to čo chcela ona. Keď mala náladu mojkať sa bola užasný psík. Keď nemala náladu tak bolo lepšie ju obchádzať. Na výstavách si rozhodcov získala práve kvôli svojej nekonečnej pojašenosti. Bola junioršampiónka Rumunska a BIS puppy. Bola matkou vrhu G. Chýbaš nám blázonko.